Firmowe Logo Hurghada Fun

Hurghada Fun

Najlepsze i tanie wycieczki fakultatywne 
tylko z Hurghada Fun!

Oaza Farafra - Biała Pustynia

Poznaj tradycje pustyni.

Najbardziej oddalona oaza na Pustyni Zachodniej to Farafra, jest równocześnie położona najbliżej Białej Pustyni, którą cechuje krajobraz jak z sennych marzeń, usiany niezwykłymi formacjami skał kredowych. Safari na Białej Pustyni jest niezbędnym punktem programu pobytu na Pustyni Zachodniej. Podczas pobytu w oazie Farafra możesz też zwiedzić niezwykłe Muzeum Badr lub wybrać się do jedynego miasta oazy, Qasr Al-Farafra, docierając do gorących źródeł Bir Sitta i Jeziora El-Mufid.

Możesz też skorzystać z okazji i poznać miejscowe rękodzieło oraz kupić takie wyroby jak swetry, skarpety czy szaliki wydziergane z wełny wielbłądów i owiec hodowanych na miejscu. Temperatury w oazie Farafra są dość niskie od października do kwietnia, natomiast latem mogą sięgać 35-45°C.Warto zobaczyć:

 

 • Muzeum Badr
 • Gorące źródła Bir Sitta
 • Jaskinie jara
 • Qasr Al - Farafa  Biała Pustynia

  Biała Pustynia ma zasłużoną opinię najbardziej znanego miejsca docelowego, jeśli chodzi o pustynie w Egipcie. Nie bez powodu. Ilość nieziemskich i piękne wyrzeźbionych przez wiatr formacji skalnych ukształtowanych w postaci gigantycznych grzybów lub ułożonych kamyczków nie ma sobie równych na żadnej innej pustyni na świecie. Oaza Farafra jest położona bliżej niż oaza Bahariya i oferuje bardziej ograniczony wybór wycieczek i safari. Nadal jednak jest to doskonała baza wypadowa na podróż w tę nieskończoną biel ...

           Hurghada Fun 


            Hity Sezonu!!!


                 QUEEN ISIS TRIMARAN

                           25$ 19$

                   PODWODNY EDEN

                               20$


                 MEGA BEDUIN SAFARI

                      35$


                      RAJSKA WYSPA

                          25$


                Z WIZYTĄ U DELFINÓW
                               28$