Firmowe Logo Hurghada Fun

Hurghada Fun

Najlepsze i tanie wycieczki fakultatywne 
tylko z Hurghada Fun!

Rozrywki w Hurghadzie

Spokojna atmosfera, słoneczna pogoda oraz wspaniałe krajobrazy sprawiają, że co roku do Egiptu przyjeżdża coraz więcej turystów.

Hurghada to nie tylko nurkowanie, słoneczne kąpiele i shopping. To także tętniące życiem nocnym miasto. Każdy miłośnik muzyki, tańca i szaleństw do białego rana znajdzie tu coś dla siebie. Mnogość klubów, pubów, barów i restauracyjek, w ogromnym przekroju cenowym i zróżnicowanej atmosferze gwarantuje, że nie będziesz się nudził! Poniżej wymienię tylko kilka z pośród wielu miejsc w których będziecie mogli spędzić noc. Są to miejsca najpopularniejsze bądź najciekawsze. Warto pamiętać, że większość klubów organizuje raz – dwa razy w tygodniu tzw ladys night. Przeważnie oznacza to brak opłaty za wstęp dla Pań i darmowe drinki z lokalnego alkoholu serwowane w określonych godzinach.Little Buddhazapierający dech w piersiach klub na Mamsha. W dzień można tu zjeść naprawdę niezłe sushi, wieczorem miejsce zamienia się w pełną ludzi i muzyki dyskotekę. Być w Hurghadzie i nie zobaczyć Little Buddha to jak nie widzieć plaży! Klub niestety jest drogi - za wstęp przy normalnej taryfie trzeba zapłacić ok. 200 LE. Bramkarze nie wpuszczą Was w klapkach i strojach plażowych!

White beach clubSheraton Road. Popularny klub mieszczący się w centrum Sakkali. Dwupoziomowe wnętrze i otwarta przestrzeń na plażę. Można potańczyć, posiedzieć sobie pod zadaszeniem lub na wygodnych leżakach na plaży. Wstęp również płatny, jeżeli zależy Ci na miejscu siedzącym obowiązuje rezerwacja stolika.Retro pubSheraton Road. Ciekawe wnętrze i międzynarodowa atmosfera. Godne polecenia miejsce dla miłośników rockowej muzyki. Organizowane są wieczorki „otwartego mikrofonu” oraz muzyka na żywo. Większe mecze również będziesz mógł zobaczyć na ogromnym ekranie. Do dyspozycji gości jest również kosnola Playstation.

Papas BeachNew Marina. Niesamowite miejsce z jedna z najpiękniejszych plaż w Hurghadzie. Możesz spędzić noc słuchając DJ, tańcząc lub siedząc sobie na plaży rozmawiając z przyjaciółmi. Niestety drogo. Wstęp ok. 150 LE. Warto jednak chociaż raz się wybrać zobaczyć to miejsce. Atmosfera i zabawa są niezapominane.